DELL Latitude E5470 14"HD, i5-6300U 16GB/250GB SSD, Win10 Pro , FELÚJITOTT NOTEBOOK
DELL Latitude E5470 14"HD, i5-6300U 16GB/250GB SSD, Win10 Pro , FELÚJITOTT NOTEBOOK
| Processzor típus | INTEL I5-6300u |
|---|---|
| Kijelző mérete | 14" " |
| Kijelző felbontása | 1333*768 |
| Merevlemez mérete | 250 GB |
| Memória mérete ( GB ) | 16GB |
| A termék jellege | Notebook |
| Állapot | A kategória |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Nincs |
| Egyéb portok | 3X USB 3.0 port (egyik PowerShare funkcióval) 1 X HDMI és 1 X VGA kimenet (így régebbi projektorokra és modern monitorokra is köthető) 1 X RJ-45 (Gigabit Ethernet) a stabil vezetékes internetért |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2 SATA) |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs Rendszer | Win10 Pro |
| Súly | 2.5 kg |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Condition | Refurbished |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Tapasztalja meg a zavartalan munkavégzést a felújított DELL Latitude E5470 laptoppal! Az i5-ös processzor és a kiemelkedő, 16 GB-os memória párosa garantálja a gyorsaságot, míg a 250 GB-os SSD azonnali reakcióidőt biztosít. Ez a strapabíró, üzleti kategóriás gép minden szükséges porttal (HDMI, VGA, USB 3.0) rendelkezik, és jogtiszta Windows 10 Pro rendszerrel érkezik. Megbízható minőség, kényelmes billentyűzet – a tökéletes eszköz a mindennapi hatékonysághoz. Főbb jellemzők: Memória: Kiemelkedő 16 GB DDR4 RAM a komoly multitaskinghoz. Processzor: Intel Core i5-6300U üzleti kategóriás teljesítménnyel. Tárhely: 250 GB gyors SSD a villámgyors rendszerindításhoz. Kijelző: 14" matt HD panel a tükröződésmentes látványért. Rendszer: Előre telepített Windows 10 Pro. Állapot: Felújított, professzionálisan átvizsgált, tartós kivitel.

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">

