iPad 7. Gen 10.2 2019 Wi-Fi 32GB Space Gray
| Akkumulátor állapota | 80% |
|---|---|
| Kijelző méretei | 10.2 " |
| Állapot | C kategória |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 32GB |
| Memória mérete ( GB ) | 3GB |
| SIM KÁRTYA FOGLALAT | . |
| Kijelző állapota | HÁTSÓ KAMERA NEM MÜKÖDIK !!! |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Töltő csatlakozója | Lighthing |
| Tartozékok | Töltökábel |
| Töltőfej van a csomagban? | Nincs |
| Szín | Sötétszürke |
| Condition | Used |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az iPad 7. generáció (2019) egy megbízható tablet, 10,2 hüvelykes Retina kijelzõvel. A10 Fusion chipje gyors teljesítményt biztosít, míg a 32GB belsõ tárhely elegendõ helyet kínál az alkalmazásoknak és fájloknak. Ideális választás mindennapi felhasználásra.

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">








