realme 9 128GB 6GB RAM Dual Használt Mobiltelefon
realme 9 128GB 6GB RAM Dual Használt Mobiltelefon
Utolsó ismert ár:
Bruttó:
55 000 Ft
(55 000 Ft +áfa)
A Realme 9 128GB 6GB RAM Dual egy középkategóriás okostelefon, amely számos funkciót és értéket kínál. A készülék 6,6 hüvelykes IPS LCD kijelzõvel rendelkezik, mely éles képeket és élénk színeket kínál. A telefon négy hátlapi kamerával rendelkezik, amelyek között található egy 48 MP-es fõkamera, egy 8 MP-es ultra-széles látószögû kamera, egy 2 MP-es makrókamera és egy 2 MP-es mélységérzékelõ kamera. Az elõlapi kamera 16 MP-es, ideális szelfik és videóhívások készítésére.
| Kijelző mérete | 6.4 " |
|---|---|
| Kijelző tulajdonságok | Amoled |
| Memória mérete ( GB ) | 6GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 128GB |
| Szín | Fekete |
| Tartozékok | Töltökábel |
| Töltő csatlakozó | Type-c |
| Töltőfej van a csomagban? | 1 |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *






