Samsung Galaxy A54 5G 128GB 8GB RAM Dual (SM-A546B) fekete
Samsung Galaxy A54 5G 128GB 8GB RAM Dual (SM-A546B) fekete
| Állapot | A Minusz kategória |
|---|---|
| Kijelző mérete | 6.4 " |
| Kijelző tulajdonságok | 120hz amoled |
| Memória mérete ( GB ) | 8GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 128GB |
| Állapot megjegyzések | Kisebb karcok a kijelzőn, egy pici utrés az egyiok sarkon |
| Kijelző állapota | Kisebb karcok a kijelzőn |
| Szín | Fekete |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Tartozékok | Töltökábel |
| Töltő csatlakozó | Type-c |
| Töltőfej van a csomagban? | Nincs |
| Condition | Used |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
A Samsung Galaxy A54 5G 128GB 8GB RAM Dual (SM-A546B) fehér egy elegáns, középkategóriás 5G okostelefon. Az Exynos 1380 processzor és a 8GB RAM gyors működést biztosít. A 6.4 hüvelykes Super AMOLED kijelző 120Hz-es frissítési rátával élénk színeket és fluid képet garantál. Hátulján 50MP OIS fő kamera található, elöl pedig 32MP-es szelfikamera. Az 5000 mAh-s akkumulátor hosszú üzemidőt kínál, az IP67-es por- és vízállóság pedig extra védelmet nyújt.

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">

