Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Dual SIM, ZÖLD, 12/512GB (SM-S918B) HASZNÁLT MOBILTELEFON
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Dual SIM, ZÖLD, 12/512GB (SM-S918B) HASZNÁLT MOBILTELEFON
Utolsó ismert ár:
Bruttó:
300 000 Ft
(300 000 Ft +áfa)
Samsung Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB Fekete – 6,8" QHD+ Dynamic AMOLED 2X kijelző, Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy processzor, 12 GB RAM és 512 GB tárhely. 200 MP-es fő kamera, profi zoom objektívek, 5000 mAh akkumulátor 45W gyorstöltéssel és vezeték nélküli töltéssel. Prémium Samsung mobil kompromisszumok nélkül, üzleti és mindennapi használatra.
| Állapot | |
|---|---|
| Kijelző mérete | 6.8 " |
| Kijelző tulajdonságok | QHD+ Dynamic AMOLED 2X |
| Memória mérete ( GB ) | 12GB |
| HÁTTÉRTÁR MÉRETE | 512GB |
| Szín | OLAJZÖLD |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Töltő csatlakozó | Type-c |
| Töltőfej van a csomagban? | 0 |
| Condition | Used |
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Kérlek csak akkor értékelj, ha tényleg van személyes tapasztalatod a termékkel kapcsolatban.
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *


