Lenovo IDEAPAD Z710 17" FHD i5-4210M 16GB 256GB SSD, DVD iró, Win10Home, felujitott notebook
Lenovo IDEAPAD Z710 17" FHD i5-4210M 16GB 256GB SSD, DVD iró, Win10Home, felujitott notebook
| Processzor típus | Intel Core i5-4210M |
|---|---|
| Kijelző mérete | 17.3" " |
| Kijelző felbontása | Full HD |
| Merevlemez mérete | 256 GB |
| Memória mérete ( GB ) | 8 |
| A termék jellege | Notebook |
| Állapot | A kategória |
| Állapot megjegyzések | Nagyon szép állapot |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Nincs |
| Memória foglalatok száma | 1 db |
| Monitor csatlakozók | 1 db USB-C (Thunderbolt 3 támogatással) 1 db HDMI 1.4b (külső kijelzőhöz) |
| Merevlemez típusa | SSD (M.2, NVME) |
| Akkumulátor állapota | 95% |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Operációs Rendszer | Windows 10 Home |
| Súly | 3 kg |
| Billentyüzet kiosztása | EU- MAGYARRA CIMKÉZVE |
| Garancia idő | 6 hónap |
| Condition | Refurbished |
Lenovo IdeaPad Z710 – 17,3" Full HD Multimédiás Óriás (Felújított)
1. Bevezető
A Lenovo IdeaPad Z710 a „desktop replacement” kategória jeles képviselője: hatalmas kijelzőjével és teljes értékű hardverével kiválóan alkalmas a hagyományos asztali számítógépek kiváltására. A felújított modellek között igazi ritkaságnak számít a 17 hüvelykes méret, amely ideális választás filmnézéshez, táblázatkezeléshez vagy olyan felhasználóknak, akik értékelik a nagy munkaterületet és a kényelmet.
2. Kijelző – Moziélmény a asztalán
A készülék legfőbb vonzereje a 17,3 hüvelykes, Full HD (1920 x 1080) felbontású kijelző.
-
Munkatér: A hatalmas felületen két ablak is kényelmesen elfér egymás mellett.
-
Látvány: A Full HD felbontás kristálytiszta képet biztosít, legyen szó nagyfelbontású videókról vagy részletes dokumentumokról.
3. Processzor
A laptopot egy Intel Core i5-4210M processzor hajtja.
-
Teljesítmény: Ez egy cserélhető, "M" jelzésű (Mobile) processzor, amely magasabb alapórajellel és jobb hűtési tartalékkal rendelkezik, mint az ultravékony gépekbe szánt változatok.
-
Órajel: Alaphelyzetben 2.60 GHz, de Turbo Boost technológiával akár 3.20 GHz-ig is képes felgyorsulni, így magabiztosan kezeli a napi feladatokat.
4. Memória
A rendszer 16 GB RAM-mal van felszerelve.
-
Különlegesség: Ebben a kategóriában a 16 GB kiemelkedő mennyiség, amely garantálja a teljesen akadásmentes használatot Windows 10 alatt. Rengeteg böngészőlap és párhuzamosan futó alkalmazás mellett is stabil marad a rendszer.
5. Tárhely
A gépben egy 256 GB-os SSD dolgozik.
-
Sebesség: Az SSD-nek köszönhetően a laptop másodpercek alatt feláll, az alkalmazások azonnal indulnak. Ez a modern technológia új életet lehel a klasszikus felépítésű gépbe.
6. Optikai meghajtó
A mai gépekkel ellentétben ez a modell tartalmaz egy beépített DVD-írót.
-
Hasznosság: Ideális választás, ha régi családi fotókat, videókat őriz lemezen, vagy ha fizikai adathordozóra szeretne menteni dokumentumokat.
7. Hangzás – JBL® Prémium hangszórók
A Z710 egyik kiemelkedő tulajdonsága a beépített JBL® sztereó hangszórópár, amely Dolby® Home Theater® v4 minősítéssel rendelkezik. Az átlagos laptopoknál jóval teltebb és tisztább hangzást nyújt, így külső hangszóró nélkül is élvezhető vele a zene és a film.
8. Csatlakozók és Bevitel
A nagyméretű ház minden szükséges portot tartalmaz:
-
2 db USB 3.0 és 2 db USB 2.0 port.
-
HDMI és VGA kimenet külső monitorokhoz vagy tévéhez.
-
SD-kártyaolvasó.
-
Billentyűzet: Teljes méretű, numerikus paddal ellátott AccuType billentyűzet, amelyen a gépelés rendkívül kényelmes.
9. Operációs rendszer
A laptopon előre telepített, jogtiszta Windows 10 Home operációs rendszer fut, amely minden modern biztonsági frissítést tartalmaz és könnyen kezelhető.
10. Összegzés
A felújított Lenovo IdeaPad Z710 egy stabil, nagy tudású munkaállomás. A 17,3 colos Full HD kijelző, a bőséges 16 GB memória és a gyors SSD párosa olyan komfortot nyújt, amit ebben az árkategóriában kevés más eszköz tud felmutatni.
- Ezt a terméket még nem értékelte senki. Legyél Te az első!
Segíts másoknak a választásban, írj értékelést a termékhez!
Az email címed nem lesz sehol közzétéve. A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező. *
Élvezze a nagy képernyő szabadságát a felújított Lenovo IdeaPad Z710 laptoppal! A 17,3 hüvelykes Full HD kijelző és a prémium JBL hangszórók tökéletes multimédiás központtá teszik a gépet. A 16 GB memória és a gyors SSD garantálja a Windows 10 Home gördülékeny futtatását, míg a beépített DVD-író és a numerikus billentyűzet a klasszikus funkciókat őrzi meg. Megbízható, átvizsgált állapotú óriás laptop – minden, amire az otthoni munkához és szórakozáshoz szüksége van. Főbb jellemzők: Kijelző: Hatalmas 17,3" Full HD (1920x1080) panel. Memória: Kiemelkedő 16 GB RAM a zökkenőmentes munkához. Tárhely: 256 GB gyors SSD tároló. Hang: Prémium JBL sztereó hangszórók. Extrák: Beépített DVD-író, numerikus billentyűzet, HDMI. Állapot: Felújított, professzionálisan tesztelt.

Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles">







